Tech, Reklama

Ciekawe sposoby na promowanie swojego biznesu

Sporo specjalistów od marketingu od dawna już wieńczyło kres typowych nośników reklamowych, ale jak się okazało, mocno się oni mylili. Tradycyjna reklama Gdańsk cały czas doskonale się miewa, i nie powinny jej zagrozić ani radio i telewizja, ani też internet. Oczywiście w ostatnim czasie bardzo mocno do przodu poszły możliwości technologiczne. Na przykład stosowany coraz częściej druk UV zapewnia faktycznie wysoką jakość i wyraziste kolory, a jednocześnie jest stosunkowo tani i ogólnie dostępny.

Tę technologię oferuje praktycznie każda nowoczesna druk UV, tak więc jeśli ktoś zdecyduje się wydrukować kalendarze, ulotki reklamowe czy gazetki, to bez żadnego problemu wyszuka miejsce, gdzie to zrobi. Często drukarnie takie współpracują od razu z projektantami, przez co w komplecie będzie pełna usługa. Dużo technologicznych nowości ostatnich latach pojawiło się również w obszarze kasetonów czy szyldów. Nowoczesne materiały czy też laserowe metody wycinania sprawiają, że szyldy Gdańsk prezentują się bardzo elegancko i stylowo, zachęcając klientów do odwiedzin promowanego miejsca.

Często stosuje się w nich litery 3D, przez co znacznie ciekawiej wyglądają i bardziej przyciągają uwagę. Projektanci od pewnego czasu zaczynają też stosować w nich ledowe oświetlenie, zapewniające świetną widoczność wieczorami i w nocy. Tak samo zresztą jak kasetony reklamowe, również posiadające oświetlenie wewnętrzne. Zarówno kasetony jak i szyldy widoczne są dzięki temu przez całą dobę, i nie można ich nie zauważyć.