Co zawiera wózek reanimacyjny? Jaki model wybrać?

Planujesz w najbliższym zakup wózka do reanimacji? Nie wiesz jeszcze jaki model wózka reanimacyjnego wybrać? Myślisz jakie wyposażenie dodatkowe jest konieczne przy zakupie wózka do reanimacji? Możemy ci zaoferować naszą pomoc. Nasza firma euro-medical ma w swojej szerokiej ofercie sprzedaży sprzętu medycznego i aparatury medycznej wiele typów wózków medycznych. Jeżeli chcesz poznać ofertę cenową wózków do reanimacji z oferty firmy euro-medical wyślij zapytanie ofertowe. Handlowcy opracują dla ciebie wycenę wózka do reanimacji w podstawowej konfiguracji z wyposażeniem standardowym. Jeśli szukasz opcji tego wyrobu określ jakie elementy z wyposażenia dodatkowego cię interesują.

Co zawiera wózek reanimacyjny? Wyposażenie podstawowe wózka.

Znacząca większość wózków do reanimacji oferowanych do placówek medycznych składa się z dwóchpodstawowych elementów. Pierwszy z wymienionych to korpus wózka. W tej sferze klient określa ilość szuflad jaką wymaga. Większość pracujących wózków reanimacyjnych na terenie oddziałów szpitalnych ma cztery, pięć czy sześć szuflad. To w zupełności starcza do magazynowania elementów potrzebnych do reanimacji. Podstawowe wózki do reanimacji oferowane do placówek medycznych, w większości przypadków posiadają na wyposażeniu: wieszak kroplówki – często z możliwością regulacji wysokości, ruchomąpodstawę na defibrylator, płytę reanimacyjną inaczej zwaną defibrylacyjną. W wielu przypadkach wózki reanimacyjne zawierają również kosz na odpady medyczne, uchwyt na rękawiczki. Ponadto z boku lub od frontu wózka znajduje się wysuwana półka.Zdarza się, że wózek ma na wyposażeniu pojemnik na zużyte igły. Wyposażenie podstawowe wózka reanimacyjnego powinno zawierać także blokadę stanowiącą zabezpieczenie przed dostaniem się do wnętrza wózka osób nieproszonych. W tym celu stosowana jest blokada w postaci centralnego zamka na klucz lub inne rozwiązania np.:zamykanie wózka przy użyciu kłódki.

Zobacz ofertę na wózki reanimacyjne

Przedsiębiorstwo Euro-Medical z Żywca posiada szeroką ofertę wyposażenia szpitali. W ofercie można znaleźć sprzęt do każdej Sali szpitalnej. Dostawca może zając się całkowitym wyposażeniem sal szpitalnych ale i całych obiektów medycznych. Podjęcie decyzji zawsze pozostaje do wyboru przez klienta. To on decyduje o wyborze produktów z szerokiej oferty cenowej Euro-medical. Podczas nawiązywania nowych współprac z klientami, staramy się na początku odczytać dobrze oczekiwania klienta. Po wysłuchaniu klienta prowadzimy z nim dialog aby zaoferować opcje dodatkowe odrębnego produktu aby jeszcze lepiej wypełnić potrzebę klienta. Następnym krokiem jest sporządzenie oferty. Po wysłaniu oferty mailowej albo przetargowej czekamy na ruch klienta.
Zapraszamy do kontaktu:

F.H.U. Euro-Medical
 ul. Fabryczna 19
34-300 Żywiec
Tel.: 33-432-25-90

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz