Czworonóg musi posiadać lidera – kurs psów

Nie musisz nigdy uderzyć pieska z jakiegokolwiek powodu. Nie możesz tego uczynić w ogóle. Bicie nie uczy niczego innego niż to, że pies ma okazję się ciebie bać oraz posłuszeństwo rodzi się wówczas nie z miłości, a ze strachu. Nie tylko uderzenie nie będzie działać, jednak to jest całkiem przeciwne w rezultatach dla skutecznego szkolenia psów każdego rodzaju.

By skutecznie kształcić pieska musisz przyuczyć się zrozumieć, Jak pies myśli – szkolenie psów wilanów. Po pierwsze, psy są to zwierzęta stadne. Taka jest ich natura. Psy nie spodziewają się żyć w demokratycznym społeczeństwie, w jakim każdy dostaje głos. Z punktu widzenia czworonoga, jest to absolutnie nieodzowne mieć lidera.

Taki lider podejmuje decyzje oraz utrzymuje bezpiecznych warunkach innych. Jest to coś co wypada zrobić, aby zrozumieć, Bodajże że jesteś psem alfa bądź twój pies będzie alfa – lider, wtenczas inaczej się to będzie rozkładać. On może w owym czasie warczeć i warczeć, bowiem jak inaczej mógłby przedstawić innym, iż jest on odpowiedzialny za przywództwo w stadzie?

W następstwie tego przede wszystkim wypada wiedzieć, iż on chce wyodrębnić swoją pozycję, lecz to ty masz być jego liderem – okaż mu to, niemniej jednak nie rób tego przez uderzenie. Bicie nie jest językiem, jaki zrozumie pies. Gdy pies jest niegrzeczny po prostu zatrzymaj go chwytając za plecy. Trzymaj go tam oraz stój nad nim, mówiąc nie. Silnie trzymaj oraz mocnym głosem mów nie. Jedyną kwestią, która się liczy, to jest ton głosu- musi być zdecydowany. Następną rzeczą do zrobienia jest pokazać mu, co jest prawidłowe i jakie zachowanie jest dobre. Kiedy pojmie daj mu pochwały. Takie szkolenia psów to dobry pomysł.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz