Dlaczego kurtyny PCV to lepsze rozwiązanie niż klasyczne drzwi

W ostatnim czasie rosnącym zainteresowaniem cieszą się rozmaite kurtyny PCV. Są one naprawdę funkcjonalne i praktyczne, a równocześnie niezbyt drogie, dlatego zainteresowanie ich użyciem rośnie bez przerwy. Mają one formę pionowych, wieszanych u góry foliowych pasów o różnej kolorystyce. Te pasy mogą mieć różną szerokość, między kilka a kilkanaście centymetrów. Po zamontowaniu zachodzą na siebie, tworząc szczelną przesłonę, która skutecznie będzie chronić przez pyłem, kurzem, temperaturą czy wiatrem. Bardzo różnorodna także jest ich kolorystyka.

Najczęściej klienci będą się decydować na wersje przezroczyste, ale nie będzie żadnego problemu, aby zakupić jakiś inny kolor. Ze względu na to, że tego typu paski są elastyczne, a równocześnie dość grube, to można pomiędzy nimi bezproblemowo i wygodnie przechodzić, ale też jeździć różnymi pojazdami, na przykład paleciakami czy wózkami. Równocześnie są na tyle trwałe i solidne, że wytrzymają nawet intensywne użytkowanie, bez ryzyka że się porozrywają czy uszkodzą w jakiś inny sposób.

Dużym plusem jest też ich uniwersalność. Można je bowiem stosować do zabezpieczenia wnętrz przed różnymi czynnikami, przykładowo przed kurzem, pyłem czy niskimi temperaturami. Lecz dobrze się też sprawdzają przy rozdzielaniu dużej powierzchni na pomieszczenia o mniejszym rozmiarze czy wydzielaniu niezależnych stanowisk pracy. Z uwagi na łatwość utrzymania w czystości stosować je można w branżach, w których ten aspekt jest ważny, na przykład spożywczej czy farmaceutycznej.

+Tekst Sponsorowany+

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz