Ekskluzywne domy na wodzie od firmy SHOGUN HOUSEBOAT

Luksusowe apartamenty pływające od firmy SHOGUN HOUSEBOAT to idealna alternatywa dla osób, które przykładowo nie chcą spędzić urlopu w obiekcie hotelowym lub chcą być rozdzielone od pozostałych osób. Każdy dom na wodzie jest projektowany w oparciu o wysokie standardy, a więc posiada niezbędne atesty oraz nabywcy faktycznie mogą wierzyć w to, iż wybiorą dla siebie najlepsze rozwiązanie.

Apartamenty mają nabity, indywidualnie nadany numer VIN, zaakceptowany w całej UE. Nie domagają się także jeszcze jakiegoś pozwolenia na postawienie ich na wodzie lub na innym gruncie, jaki byłby obejmowany zakazem wybudowania. Na witrynie firmowej można sprawdzać tymczasowe wykonania i przekonać się, że domy takie rzeczywiście idealnie wyglądają.

Wskazane są również szczegółowe parametry, jakie posiada pływający dom czyli od początku każdy wie, jaka powierzchnia będzie dla niego dostępna. Wyposażenie apartamentu jest kompletne, czyli nie pozostaje nic innego, jak jedynie korzystać z jego wszystkich dobrodziejstw. Poza tarasem wypoczynkowym dostępny jest też taras gospodarczy, z szafą techniczną, w której umieszczone są: agregat, pompy, przetwornica i moduł z klimatyzacją. Unoszące się na wodzie apartamenty są dopasowane do oczekiwań osób, które chcą je zakupić oraz cenią nietuzinkowość, wolność i spędzenie czasu w komfortowych warunkach. Powierzchnia mieszkalna w wodnym domu wynosi 21 m2. Apartament ma trzy tarasy.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz