Jakie zalety mają ekspresy do kawy Jura, czym się charakteryzują

Osoby lubiące pyszną kawę z pewnością świetnie znają Jura ekspresy. Ten szwajcarski producent jest bardzo popularny pośród wielbicieli tego wspaniałego napoju, a na swoją renomę pracował przez wiele dziesięcioleci. Firma Jura została założona prawie sto lat temu, a dokładnie w roku 1931. Przez całą swoją historię zajmuje się wyłącznie produkcją ekspresów, dzięki czemu ma w obszarze mnóstwo doświadczenia. I doświadczenie to przekłada na każdy swój produkt, czy to będzie malutki ekspres do domu, czy potężna maszyna mająca dać sobie radę z całym biurem.

W każdym takim przypadku Ekspres Jura ma w sobie najlepszej jakości komponenty, które zapewniają wyśmienity smak przyrządzanych napojów. Jednym z innowacyjnych rozwiązań, jakie stosuje producent, jest młynek do mielenia Aroma. Zrobiony z bardzo mocnej, specjalnej stali radzi sobie doskonale z każdym rodzajem ziaren, a oprócz tego można w nim regulować grubość mielonej kawy.

Ekspres Jura e8 zawierać także może jakieś inne rozwiązania, takie jak na przykład nowatorską jednostkę zaparzającą, specjalny rodzaj filtrów nie wymagający odkamieniania czy też technologię udoskonalonej piany. To wszystko powoduje, że praktycznie każda kawa zrobiona przy pomocy ekspresu Jura ENA będzie smakowała wyśmienicie. Z tych urządzeń powinni być zadowoleni zarówno miłośnicy klasycznych smaków, ale także ci, którzy lubią cappuccino lub latte macchiato. Poza świetnymi parametrami i wysokim stopniem niezawodności ekspresy Jura cechują się dodatkowo elegancką, nowoczesną stylistyką, zdecydowanie wyróżniającą się wśród konkurencji.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz