Kurtyny paskowe od producenta Kiner

Praktyczne zasłony spawalnicze od wytwórcy Kiner to przezroczyste przegrody osłaniające otoczenie stanowiska spawalniczego przed niekorzystnym wpływem promieniowania podczerwonego oraz UV, jakie jest wywołane przez łuk spawalniczy. Spora minimalizacja światła odbitego podwyższy bezpieczeństwo spawacza i podnosi komfort jego pracy.

Zasłony spawalnicze chronią również przed promieniowaniem świetlnym takie osoby, które są niewyposażone w środki i ubrania spawalnicze, a przebywają w pobliżu stanowiska spawalniczego. Oferowane przez producenta zasłony spawalnicze posiadają dwie krawędzie wzmacniane na górnej oraz dolnej części zasłony. Są one podwójnie złożone oraz złączone cieplnie. Na górnej krawędzi zrobione są wzmacniane otwory, służące do zakładania zasłon na hakach stalowych. Klienci mają możliwość dobierać produkty z asortymentu bądź mogą decydować się na zasłony wykonane na prywatne zamówienie.

Produkty te wypełniają ustalenia normy PN – EN ISO 25980:2014. Taki typ folii spawalniczej jest na stale oznakowany. Nie można takiego oznaczenia usuwać albo zmieniać. Oznaczenie składa się z numeru normy, nazwy wytwórcy, dystrybutora albo importera oraz daty wyprodukowania. W taki sposób oznakowana kotara spawalnicza ma gwarancję użyteczności w trakcie spawania. Na witrynie producenta znajdują się praktyczne wskazówki dotyczące montażu i sposobu wykorzystania zasłon spawalniczych. Z tego powodu dobrze jest się z tym zaznajomić.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz