MCS – doświadczona kadra

Pięć wyspecjalizowanych poradni działających w Mazowieckim Centrum Stomatologii to dowód na to, że prezentowany ośrodek medyczny oferuje de facto wszechstronną pomoc dentystyczną. Ze świadczeń medycznych jakimi są ukruszony ząb mogą w tym miejscu korzystać nie tylko osoby starsze, ale też dzieci. Stomatolodzy, jacy są w takim ośrodku zatrudnieni doskonale orientują się, jak sobie poradzić z dziećmi i dbają o to, by każdy maluch poczuł się tu bezpiecznie.

Dzięki temu spotkania w gabinecie nie kojarzą się najmłodszym źle. Chorzy mają okazję tu oczekiwać nie tylko na wizyty specjalistyczne, ale też na kompletną diagnozę rtg. Najwyższej jakości sprzęt lekarski, w jaki placówka regularnie wkłada fundusze, sprawia, iż pacjenci poczują się komfortowo w trakcie zabiegu. Opieka stomatologiczna wypełnia tutaj standardy pod względem jakości, ale też sanitarno – epidemiologiczne. Jeśli pacjenci chcą to zabiegi wykonane są pod znieczuleniem pod opieką doświadczonego anestezjologa.

Świadczenia lekarskie zrealizowane są w ramach takich dziedzin jak: implanty, stomatologia ogólna, stomatologia dziecięca, chirurgia stomatologiczna i periodontologia, protetyka stomatologiczna, ortodoncja, RTG i tomografia. Funkcjonują tutaj także gabinet narkoz a także gabinet higieny. Sporym atutem jest to, że MCS to miejsce, w jakim zatrudniona jest mająca odpowiednie kwalifikacje kadra. To wzbudza zaufanie u wszystkich pacjentów.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz