Profesjonalna organizacja webinarów i różnych konsultacji wirtualnych

Wiadomości dla osób chcących przygotować webinar we współpracy z PLATINUM MEDIA są podane na witrynie www. Na dodatek specjaliści z chęcią się nimi podzielą, kiedy ktokolwiek się z nimi kontaktuje. Spotkania mogą mieć charakter szkoleniowy, informujący albo promocyjny. Transmitowane są w każdym przypadku w czasie realnym, za pomocą nowocześnie opracowanej platformy. Kompletna organizacja webinarów odbywa się przy zastosowaniu technologii webcast.

Eksperci zajmą się promowaniem eventu w sieci, w sposób maksymalnie dostosowany do grupy odbiorców. Będzie to odwoływało się także do działań w mediach społecznościowych, co aktualnie jest na topie. Kanał promocji będzie w każdej sytuacji dopasowany do spodziewanej liczby odbiorców. Webinar będzie odbywać się na platformie broadcastowej, mającej wiele opcji. Dlatego spotkania online jest spersonalizowana.

Wystarczy się logować oraz zaznaczyć pokój spotkań, a potem korzystać z łatwego w obsługiwaniu interfejsu. Co istotne, każdy z webinarów można zapisać i odtworzyć stricte wtedy, gdy ma się taką chęć. Jest to przykładowo korzystne dla osób, jakie w konkretnym czasie nie mogą wziąć udziału w webinarze. Specjaliści z PLATINUM MEDIA troszczą się o to, aby konkretny event był bardzo dobrze odbierany i posłużył promocji marki zleceniodawcy. Firma zarządza własną platformą do przesyłania transmisji danych, przeznaczoną do personalizacji.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz