Rodzaje klimatyzatorów zakładanych przez ekspertów z przedsiębiorstwa AKLIM

Rodzaje klimatyzatorów zakładanych przez pracowników z przedsiębiorstwa AKLIM to: klimatyzatory ścienne, klimatyzatory podsufitowe, klimatyzatory kasetonowe, a także klimatyzatory kanałowe. Niezależnie od tego, na jaki typ będą zdecydowani klienci, mają gwarancję, że chłodnictwo sklepowe lublin wykonane przez monterów, jacy będą znać się na tym bardzo dobrze. Klimatyzatory ścienne typu SPLIT złożone są z dwóch oddzielnych jednostek, a więc jednostki wewnętrznej oraz agregatu.

Część wewnętrzna zamontowana jest w klimatyzowanych pomieszczeniach. Takie urządzenie bardzo dobrze sprawdzi się w niedużych pomieszczeniach, czyli w domach, mieszkaniach oraz w niedużych biurach. Klimatyzatory SPLIT mogą występować w wersji chłodząco/grzewczej. Klimatyzatory podsufitowe mają zbliżony sposób montażu, aczkolwiek mogą zostać zlokalizowane poziomo pod sufitem.

Taki typ wprowadza do pomieszczenia świeże powietrze, rozprowadzone tuż pod powierzchnią sufitu. Ten montaż klimatyzacji Lublin zaliczany jest również do mało inwazyjnych. Klimatyzatory kasetonowe montowane są w sufitach podwieszanych. Z tego względu wymagają przestrzeni między sufitem a stropem. Najczęściej wynosi ona od 40 do pięćdziesięciu centymetrów. Ten typ sprawdza się w większych sklepach, restauracjach albo aulach konferencyjnych. Czterokierunkowy nawiew powietrza powoduje, że jego dystrybucja jest równomierna, a nawiew wywoła poczucie komfortu i sprawia przyjemność osobom które znajdują się w określonych pokojach.

Klimatyzatory kanałowe sprawdzą się w obiektach, w jakich można znaleźć sporo pomieszczeń. Będą to: biurowce, obiekty gastronomiczne czy obiekty hotelowe. Jest to rodzaj urządzeń wydajnych, jakie rozprowadzają powietrze kanałami zabudowanymi do kilku pomieszczeń. Jednostka centralna montowana jest poza pomieszczeniami chłodzonymi, a schłodzone powietrze doprowadzane jest kanałami o średnicy mającej około 150 mm. Walorem tych klimatyzatorów jest to, że mogą być schowane w niewidocznym miejscu.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz