Zabiegi z wykorzystaniem lasera frakcyjnego

Zabiegi z zastosowaniem lasera frakcyjnego oferowane są w Pure Aesthetic. Nowoczesne urządzenie służy do trwałej oraz całościowej regeneracji tkanki skórnej, a także do wzmożonej stymulacji syntezy nowego kolagenu. Leczenie blizn Lublin z wykorzystaniem tego typu lasera jest szybkie oraz daje idealne efekty. Na dodatek, z zabiegu można korzystać gdy chce się odmłodzić skórę po oparzeniach słonecznych, poprawić jej odcień, wygładzić zmarszczki lub blizny po zabiegach chirurgicznych. Świetnie zabieg nadaje się też do redukowania blizn potrądzikowych. Już po pierwszym zabiegu można zauważyć efekty. Skóra jest w znacznie polepszonej formie.

Całkowity rezultat zauważalny jest natomiast po 6 miesiącach. Zabieg jest bezpieczny, a proces gojenia przewidywalny. W rezultacie prawie natychmiast po jego ukończeniu można powrócić do wcześniejszych aktywności. W zależności od tego, jak uszkodzona jest tkanka skórna, zabieg można powtarzać od trzech do 6 razy, w celu uzyskania imponujących rezultatów. Przerwa pomiędzy każdą z ingerencji powinna wynosić od dwóch do 4 tygodni.

Bardzo często zabiegi laseroterapii połączone są z osoczem bogatopłytkowym, co przyspieszy odnowę. Blizny Lublin to nie całkowity obszar, w jakim może być zastosowane leczenie laserem frakcyjnym. Sprawdza się on również w: liftingu skóry twarzy, szyi, dekoltu, biustu, ramion i brzucha oraz w redukcji cellulitu. Podczas zabiegu laser wykonuje w skórze tysiące drobnych oraz głębokich mikrouszkodzeń termicznych, wykorzystując energię pod postacią skupionych wiązek światła. W kontrolowany sposób uszkadzane są wybrane obszary naskórka oraz skóra właściwa. Im do głębszych warstw dotrze światło lasera, tym większa jest ilość wytwarzanej tkanki. Czas leczenia jest szybki, bez zauważalnych ran. Każdy z zabiegów jest bezpieczny, a przed jego odbyciem następuje konsultacja. Klienci dowiadują się, czy mogą być przyjęci. Lekarze zaznajamiają ich też z zaleceniami przed zabiegiem oraz pozabiegowymi. W gabinecie od pierwszej wizyty można czuć się bezpiecznie.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz